Моделі

З’явилися подробиці про новий флагман Volkswagen

Він вийде не раніше 2026 року і буде несподівано доступним

Про те, що Volkswagen працює над новим флагманом з кодовим позначенням Project Trinity («Проект Трійця»), ми вперше почули в січні. Тоді стало відомо, що це буде електромобіль на спеціалізованій платформі, що випускається за радикально новими виробничими технологіям і володіє широкими можливостями в плані автономного водіння. У березні виробник опублікував перший тізер машини, а тепер з’явилися нові подробиці.

Як повідомляє британське видання Autocar, Project Trinity стане однією з перших моделей Volkswagen Group, побудованих на архітектурі Scalable Systems Platform (SSP). У плані типу кузова це буде щось середнє між кросовером, седаном і хетчбеком: схоже, подібний підхід до дизайну автомобілів стає новим трендом.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Як і у випадку з електромобілями Tesla або, наприклад, Porsche Taycan, власники Volkswagen Project Trinity зможуть розширювати функціонал своїх машин вже після покупки: необхідне обладнання встановлять відразу на заводі, але для розблокування опцій потрібно платне оновлення програмного забезпечення – воно буде бездротовим.

З'явилися подробиці про новий флагман Volkswagen

Останнє відноситься, зокрема, до системи автономного водіння: на старті продажів Trinity отримає «автопілот» другого рівня, але поступово, коли буде готове відповідне ПО, його піднімуть до четвертого, тобто електромобіль зможе рухатися повністю самостійно в більшості випадків – при наявності відповідної інфраструктури.

З'явилися подробиці про новий флагман Volkswagen

Хоча «Трійцю» стануть позиціонувати як технологічний флагман, модель виявиться несподівано доступною: нібито ціни на неї будуть починатися з 35 000 євро. Ринковий дебют очікується в 2026 році.

Back to top button