Новини

Звернення асоціації “Укравтопром”

Сьогодні Україна переживає переломний момент своєї історії. Кожен наступний крок політиків, що взяли на себе відповідальність за долю нашої країни, буде визначати стратегію розвитку держави, громадянського суспільства та економіки на багато років уперед.

Нарешті держава має стати ефективним партнером для бізнесу, а не інструментом тиску та викачування його ресурсів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Асоціація автовиробників України закликає всі конструктивні політичні сили докласти максимум зусиль для збереження індустріального потенціалу країни та забезпечити її технологічний розвиток.

При високому потенціалі внутрішнього ринку, висококваліфікованих інженерах і робочих кадрах та унікальному географічному положенні, Україна вже котрий рік поспіль втрачає можливість залучити стратегічні інвестиції в автобудівну галузь, яка є ядром технологічного укладу, що характеризує належність країни до клубу високорозвинених індустріальних держав.

Автовиробники наполягають відмовитись від практики перманентного латання дірок та безсистемного нівелювання кризових явищ. Ми впевненні, що тільки системний підхід при формуванні антикризової промислової політики та швидкість прийняття рішень в змозі підвищити конкурентоздатність як окремої галузі, так і національної влади, та буде надійним фундаментом для створення сприятливого інвестиційного клімату в Україні.

У своєму діалозі з владою ми неодноразово наголошували і будемо наголошувати, що без створення умов, при яких виробляти в Україні продукт з високою доданою вартістю буде вигідніше, аніж його імпортувати, розраховувати на економічний прорив немає сенсу.

Ми розуміємо, що в умовах посиленої світової конкуренції та економічної депресії, на цьому шляху виникатиме велика протидія. Однак без застосування політики гнучкого протекціонізму неможливо вирішити питання ефективного реформування економіки, розвитку внутрішнього виробництва та експортного потенціалу, тобто питання успіху.

Ми віримо в успіх України і готові до плідного діалогу та активної співпраці.

Back to top button