ВиробництвоДайджестНовини

ЗСУ мають бути оснащені якісними вантажівками вітчизняного виробництва

Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський разом з Міністром оборони України Андрієм Тараном відвідав з робочим візитом ПрАТ «АвтоКрАЗ» на Полтавщині.

ЗСУ мають бути оснащені якісними вантажівками вітчизняного виробництва

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Посадовці ознайомилися з продукцією військового призначення, що виготовляється підприємством, та оглянули потужності основного виробництва.

Утім, основною метою візиту, за словами Олега Уруського, було обговорення з керівництвом заводу, головами Кременчуцької районної та Полтавської обласної держадміністрацій Олегом Лєдніком і Олегом Синєгубовим проблемної ситуації, що склалася довкола цього стратегічного вітчизняного виробника вантажних автомобілів.

ЗСУ мають бути оснащені якісними вантажівками вітчизняного виробництва

«Наразі Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продає пул активів «Дельта банку» і банку «Фінанси та кредит», що зараз проходять процедуру ліквідації. Основну частину лоту становлять борги саме групи «АвтоКрАЗ» – ПрАТ «АвтоКрАЗ» та ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод». Ця ситуація впливає на процес оборонних закупівель», – зазначив Віце-прем’єр-міністр України.

За словами Олега Уруського, з боку військових існує низка питань до якості техніки, що випускається підприємством.

«Як наслідок, у Збройних Силах України доводиться спостерігати зростання кількості вантажівок іноземного виробництва, ухвалюються рішення щодо розміщення ряду нових зразків озброєння не на вітчизняному шасі. Своєю чергою ПрАТ «АвтоКрАЗ» наголошує на потребі збільшити оборонне замовлення та на ритмічності оплати за виготовлену продукцію», – сказав очільник Мінстратегпрому.

ЗСУ мають бути оснащені якісними вантажівками вітчизняного виробництва

Олег Уруський наголосив, що ситуація потребує пошуку оптимального рішення.

«Важливо, щоб країна з багаторічним досвідом та реальним власним потужним потенціалом з виробництва вантажівок, зразки якої відомі у всьому світі, не втратила технологічних можливостей, а розвивала їх, поліпшуючи свої позиції на ринку», – вважає посадовець.

Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський висловив переконання, що вітчизняні збройні сили мають бути оснащені якісними українськими вантажівками.

«І це має бути в пріоритеті!» – додав очільник Мінстратегпрому.

Source
Мінстратегпром
Back to top button