Новини

Знаменитий ведучий Річард Хаммонд зізнається в любові до Opel

Телезірка: Британець показує свого вірного супутника по Африці - Opel Kadett на прізвисько «Олівер»

Рюссельсхайм. Ви вже чули про Opel Oliver? Саме так популярний ведучий Річард Хаммонд охрестив свій Opel Kadett 1963 випуску. Адже між Хаммондом і його «Олівером» існує дуже тісний зв’язок: він купив цей Opel Kadett в 2007 році в Ботсвані і зробив на ньому справжній пробіг по Африці на зйомках передачі «Top Gear». Тепер Хаммонд відкриває свій гараж для Opel і користувачів соціальної мережі для автолюбителів DriveTribe. В відео на YouTube Річард розповідає чому йому подобається Opel і що він планує зробити зі своїм «Олівером». У ролику він також знайомиться з новим Opel Mokka, використовуючи фільтр доповненої реальності (Augmented Reality filter), розроблений командою Opel.

Знаменитий ведучий Річард Хаммонд зізнається в любові до Opel
Opel Mokka Instagram AR filter

Це називається дружбою: на Opel Oliver можна покластися

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

 Річард Хаммонд – справжній фанат автомобілів. Автолюбителі знають його як невтомного телевізійного ведучого передач Top Gear і The Grand Tour, в ході яких він регулярно затівав абсолютно божевільні тести і піддавав свої автомобілі найжорстокішим випробуванням. Так було з Opel Kadett 1963 випуску, на якому Хаммонд 13 років тому вирушив з Ботсвани в 1000-мильний тур по півдню Африки. З самого початку між ним і його новим супутником встановився тісний зв’язок, і він охрестив Kadett «Олівером». Незважаючи на складний маршрут, «Олівер» жодного разу не підвів його і виявив свої кращі якості, які, за словами Хаммонда, ми так цінуємо в людях. «Адже “Олівер” виявився справжнім сміливцем. Він був надійний, як може бути надійний тільки кращий друг», – похвалив Хаммонд свій Opel Kadett A.

Не випадково Kadett A досі є символом епохи німецького «економічного дива». У період з 1962 по 1965 роки з конвеєра зійшло 650 000 автомобілів, що подарували свободу пересування самим різним людям і сім’ям. На цей автомобіль встановлювався чотирициліндровий двигун потужністю 40 к.с., він був недорогий в експлуатації і до того ж у нього був місткий багажник і просторий салон, що вельми дивувало власників малолітражок того часу. Як свідчив рекламний слоган того часу: «Opel Kadett, або просто O.K.».

Однак, перетинаючи річку посеред савани «Олівер» не втримався і поплив, що викликало у Хаммонда крик відчаю, який увійшов в історію телебачення. Не дивно, що він не захотів залишати свого «Олівера» в Африці і взяв його в свій гараж в Великобританію. Після реставрації його Kadett пройде ще сеанс поновлення – але яким воно буде? Ви можете залишати свої коментарі в соціальних мережах.

«До цього дня цей автомобіль багатьом захоплює і зовсім не ламається – адже там нема чому ламатися» – сказав ведучий. Іншими словами, вже в Kadett проявилися якості Opel, характерні для нових моделей з логотипом блискавки, одним з їх яких є здатність дарувати саме те, що потрібно водію і пасажирам для комфортних поїздок.

Знаменитий ведучий Річард Хаммонд зізнається в любові до Opel
Richard Hammond and his Opel Kadett A „Oliver“

Ефектний автомобіль майбутнього: Opel Mokka і тривимірний фільтр доповненої реальності

Цілком логічно, що Хаммонду захотілося уважно розглянути новий Opel Mokka на своєму смартфоні – за допомогою фильтра доповненої реальності. В реальності ведучий бачить свого «Олівера», який стоїть в гаражі, а на екрані смартфона на його місці новий Mokka. «Це дійсно крутий інструмент. З ним треба експериментувати і далі, у нього величезний потенціал », – зазначає Хаммонд і ставить цифровий Mokka поруч зі своїми собаками через екран смартфона. Можливості представити новий Opel в будь-якому оточенні воістину безмежні. Всім, хто хоче уважно розглянути новий Mokka з будь-якого ракурсу, Хаммонд рекомендує: «Поставте собі цей фільтр!» А якщо ви хочете дізнатися ще більше новин про «Олівера» Хаммонда і новий Opel Mokka, залишайтеся з нами!

Back to top button