Світ

Злиття FCA і Групи PSA схвалено акціонерами: компанії планують завершити об`єднання 16 січня 2021 року

Fiat Chrysler Automobiles N.V. («FCA») (NYSE: FCAU / MTA: FCA) і Peugeot S.A. («Група PSA») оголошують, що за підсумком зборів 4 січня 2021 року акціонери схвалили злиття FCA і Групи PSA для створення Stellantis N.V. («Stellantis»). Переважна більшість, а саме 99%, проголосували «за».

Акціонери FCA також схвалили питання, пов’язані зі злиттям, включаючи прийняття Статуту Stellantis і призначення раніше оголошених членів Ради директорів Stellantis, які по черзі вступлять в силу після завершення процесу злиття. Детальна інформація про резолюції, представлених акціонерам, і результати голосування, доступна на сайтах FCA і Групи PSA (www.fcagroup.com; www.groupe-psa.com).

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Після схвалення злиття від 4 січня 2021 року і отримання остаточних дозволів регулюючих органів протягом останнього місяця, зокрема, від Європейської комісії та Європейського центрального банку, FCA і Група PSA планують завершити об`єднання 16 січня 2021 року.

Звичайні акції Stellantis почнуть торгуватися на біржах Euronext (Париж) і Mercato Telematico Azionario (Мілан) в понеділок, 18 січня 2021 року, а також на New York Stock Exchange (Нью-Йоркській фондовій біржі) у вівторок, 19 січня 2021 року.

Back to top button