Світ

Жителям Австрійського села зі смішною назвою набридли автотуристи

Австрійське село Фукінг (Fucking) буде перейменовано в Фуггінг (Fugging)

Жителям села Фукінг (Fucking) дошкуляли туристи, які приїжджали на машинах спеціально для того, щоб сфотографуватися зі смішними дорожніми покажчиками на в’їзді і виїзді з населеного пункту. Проблему вирішили радикально: село буде перейменована в Фуггінг (Fugging), повідомляє The Guardian з посиланням на мера місцевого муніципалітету Андреа Хольцнер.

Село Фукінг з населенням всього 100 чоловік розташована в 350 кілометрах на захід від Відня в муніципалітеті Тарсдорф. Німецька назва поселення сягає корінням в XI століття, однак англомовні туристи зчитують його як лайка. Можливо, вдаватися до перейменування і не довелося б, якби відвідувачі тільки фотографувалися з покажчиками, проте цим справа не обмежилася і таблички кілька разів крали.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За словами Хольцнер, місцеві жителі втомилися від уваги ЗМІ, автотуристів і дій вандалів. Він підтвердив, що населений пункт перейменують – дорожні покажчики з новою назвою встановлять вже в 2021 році.

Втім, знайшлися і ті, хто виступив проти зміни історичної назви. Противники перейменування заявляють, що тільки завдяки імені село стало популярним – воно навіть фігурувала в книзі австрійського письменника Курта Палма, по якій в 2013 році зняли комедію «Страшенно погано» (Bad Fucking).

Втім, туристи можуть переключити увагу на інше австрійське село, розташоване всього за півгодини їзди від Фукінг: на в’їзді і виїзді з неї встановлені таблички з назвою Petting.


Back to top button