НовиниСвіт

Жителі передмістя Берліна проти будівництва заводу Tesla

У середу, 23 вересня, почалися слухання з приводу скарг жителів передмістя Берліна на проект заводу Tesla. Слухання необхідні для фінального схвалення проекту. Якщо Tesla не отримає дозвіл, компанії доведеться згорнути будівництво.

Йдеться про підприємство, яке будують в німецькому регіоні Бранденбург. Воно має стати першим заводом американського виробника в Європі і приступити до випуску електромобілів вже влітку 2021 року. Однак проект зіткнувся з опором з боку місцевих жителів і екологів, які подали на Tesla понад 400 скарг.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Противники будівництва заводу незадоволені перспективою збільшення вантажного трафіку в муніципалітеті, масштабною вирубкою лісів для розчищення будівельного майданчика, а також висловлюють побоювання з приводу скорочення водних ресурсів.

Однак, як пише видання Bloomberg, незважаючи на те, що публічні слухання – одна з попередніх умов для остаточного дозволу на будівництво, німецькі офіційні особи неодноразово давали зрозуміти представникам Tesla, що вони готові надати будь-яку допомогу в здійсненні проекту будівництва нового заводу.

Так, на початку вересня під час візиту на нове будівництво Tesla міністр економіки Німеччини Пітер Альтмайер пообіцяв Ілону Маску будь-яку допомогу, необхідну для введення підприємства в експлуатацію.


Back to top button