“Зелений” мінівен від Nissan

nissan-e-nv200

Nissan представив серійну версію електрокара e – NV200, передвісником якої став однойменний концепт. Публічний дебют “зеленого” мінівена відбудеться на Токійському автосалоні, що стартує 22 листопада.

Новинка відрізняється тими ж стилістичними особливостями, що і електричний Leaf, – схожий з хетчбеком дизайн передньої частини, де замість решітки радіатора розташований захований під кришкою зарядний порт, а також блакитні вставки в фарах.

Фото інтер’єру моделі поки немає – в Nissan говорять лише про передову інформаційно- розважальну систему e – NV200 з можливістю доступу в Мережу. Цікаво, що в мінівені передбачено джерело живлення для зовнішніх приладів, яке може бути використано під час виїздів на природу або у надзвичайних ситуаціях.

Компанія також не розкриває інформацію щодо силових установках новинки. Концепт-провісник отримав 109 -сильний електромотор ( 280 Нм) і комплект літій- іонних батарей.

А тепер про головне – e-NV200 стане глобальною моделлю Nissan. Старт його продажів в Японії запланований вже на наступний рік – згодом місткий електрокар вийде і на інші ринки.