Новини

Зелені ініціативи Geely

Група Zhejiang Geely Holding відзначила недавній 51-й Всесвітній день Землі, заборонивши всі одноразові пластикові упаковки на своїх підприємствах, і оголосила про наміри видалити їх зі свого ланцюжка поставок до 2025 року, повідомляє прес-служба компанії.

Geely Auto, однойменний автовиробник, що входить в холдинг, в останні роки домігся прогресу в використанні перероблених матеріалів завдяки координації своїх недавно розроблених централізованих логістичних центрів в Сянтань, Ханчжоу Бей і Юяо в Китаї.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

В результаті, компанія вже перейшла до впровадження повністю переробних пакувальних матеріалів для всіх основних компонентів, таких як двигуни і трансмісії. У той же час показник можливості відновлення автомобільних матеріалів в автомобілях Geely Auto досяг 96,8%, а ступінь вторинної переробки – 94,4%.

З метою ще більшого зниження залежності від невідновлюваних джерел енергії, Geely Auto активно впроваджує фотоелектричні сонячні панелі на своїх заводах. На сьогодні, потужність сонячних панелей Geely становить 100 мегават, що скорочує викиди CO2 більш ніж на 10 000 тонн.

Очікується, що до 2022 року цей показник досягне 300 мегават.


Back to top button