Новини

ЗАЗ Sens – найпопулярніша модель на ринку у 2014 році!

За результатами 2014 року ЗАЗ Sens другий рік поспіль стає лідером продажів.

Традиційно у перші дні січня підбиваються підсумки автомобільного ринку України. За даними Асоціації автовиробників України «Укравтопром» – модель ЗАЗ Sens, як і в 2013 році, стає найпопулярнішою моделлю на ринку країни! За 12 місяців минулого року був реалізований 3 291 автомобіль моделі ЗАЗ Sens. Модель стала лідером продажів у 16 областях України!

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Так само популярні у минулому році на ринку були й інші моделі бренду ЗАЗ – ЗАЗ VIDA і ЗАЗ Lanos, вони увійшли до ТОП-п’ять. Четверте та п’яте місце за представниками бренду ЗАЗ: VIDA та Lanos, з показниками відповідно 2 186 і 2 096 одиниць.

Моделі бренду ЗАЗ підтвердили репутацію якісних й одних з найдоступніших автомобілів на ринку України, що обирають наші співвітчизники. «У 2014 році, дуже непростому році для всієї країни і автомобільного ринку, ми змогли закріпити успіх бренду ЗАЗ, чим безперечно дуже пишаємось», – коментує досягнуті результати Генеральний директор Філії «АвтоЗАЗ-сервіс» Андрій Залуцкий. 

Важливими складовими успіху ЗАЗ є постійна робота виробника по розширенню комплектацій автомобілів, введенню нових опцій та найголовніше – постійна робота по підтримці якості виробництва на високому рівні. І в цьому році, щоб не сталося, дана робота триватиме.

Нагадаємо, що на автомобілі ЗАЗ поширюється сервісна гарантія в 3 роки, або 100 тис. км. пробігу. При цьому міжсервісний інтервал становить 15 тис. км., що відповідає європейським стандартам гарантійної політики обслуговування автомобілів.

 Більш детальна інформація про моделі ЗАЗ –  на сайті www.zaz.ua

 

ДОВІДКА

Офіційний дистриб’ютор автомобілів ЗАЗ в Україні – Філія «АвтоЗАЗ-сервіс». З 2002 року компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представляє продукцію Запорізького автомобілебудівного заводу. Модельна лінійка ЗАЗ представлена автомобілями ЗАЗ VIDA, ЗАЗ Forza, ЗАЗ Lanos, ЗАЗ Sens, ЗАЗ Lanos Pick-up.

Сьогодні «АвтоЗАЗ-сервіс» – це розвинена мережа дилерських центрів по всій Україні; це повний комплекс послуг, починаючи з тест-драйву, продажу автомобілів, страхування, кредитування, і закінчуючи офіційним гарантійним і післягарантійним сервісним обслуговуванням; це забезпечення високопрофесійної підтримки власників автомобілів ЗАЗ у будь-якій точці України.

Back to top button