Новини

ЗАЗ Sens відзначений як найбільш продаваний в Україні автомобіль

Підбив свої підсумки Всеукраїнський рейтинг «Автомобіль року в Україні 2015». Цього року в рамках акції організаторами були відзначені бренди та моделі, які показали найкращі продажі в Україні в 2014 році.

За умовами акції, переможці визначалися відповідно до обсягів продажів моделей за минулий рік.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За результатами рейтингу модель Запорізького автомобільного заводу – ЗАЗ Sens, став найбільш продаваною моделлю українського автопрому. За 12 місяців минулого року українські споживачі придбали більше 3-х тисяч автомобілів моделі ЗАЗ Sens. Модель стала лідером продажів в 16 областях України, що ще раз підтверджує широке народне визнання. Варто відзначити, що модель вдруге займає топові позиції рейтингу: в 2013 році модель ЗАЗ Sens була відзначена номінацією «Абсолютний лідер ринку».

«Досягнутий результат є підтвердженням довіри наших покупців до бренду ЗАЗ». – коментує успішність бренду Андрій Залуцький, Генеральний директор Філії «АвтоЗАЗ – сервіс».

На думку Андрія Залуцького, успіх ЗАЗ Sens у 2014 році закономірний. Модель впевнено утримує репутацію надійного автомобіля – якісного і невибагливого у використанні, що перевірено роками експлуатації в умовах вітчизняних доріг. До того ж, модель залишається однією з найдоступніших на ринку.

Back to top button