Новини

ЗАЗ презентував новинки на виставці “КомунТех-2020”

Український автовиробник, єдиний в країні, який може виробляти автомобільну техніку за повним циклом, Запорізький Автомобілебудівний Завод (входить до складу Корпорації УкрАВТО), продемонстрував ряд новинок на виставковому форумі.

В рамках щорічної виставки «КомунТех-2020», яка днями відкрила свої двері для відвідувачів в місті Києві, Запорізький Автомобілебудівний Завод показав нову автобусну техніку. Серед новинок, які вже зовсім скоро опиняться на міських та приміських маршрутах: моделі ZAZ A08 та А10.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Модель ZAZ A08 наразі вже знайома декільком територіальним громадам Запорізької області, де модифікація «шкільний» встигла себе добре зарекомендувати. Модель відмінно пристосована до експлуатації в непростих умовах, а також на дорогах з неідеальним покриттям. Основна функція, з якою добре справляється ZAZ A08 «шкільний» – доставка учнів до місць навчання, забезпечення перевезення учнів та супроводжуючих на різноманітні шкільні та міжшкільні заходи, а також здійснення екскурсійного обслуговування.

Також на виставці представлено модифікацію ZAZ A08, яка призначена для надання послуг з перевезення пасажирів на міських та міжміських маршрутах. Новинка, що побудована на базі шасі Asia Star, з кузовом власної розробки українських конструкторів, може стати гарним рішенням для перевізників, які ставлять на меті отримання прибутку, а також надання якісних послуг з пасажирських перевезень. Салон розрахований на 28 сидячих місць для пасажирів, тоді як загальна місткість салону становить 43 пасажири.

Також Запорізький Автомобілебудівний Завод продемонстрував автобус середнього класу, що отримав в заводській номенклатурі маркування ZAZ A10. Представлений автобус є оновленою версією вже відомої моделі, яка вже успішно працює на муніципальних лініях в країнах ЄС. ZAZ A10 це низькопідлоговий автобус, який призначений для обслуговування пасажирів на міських маршрутах. Особливостями оновленої версії є ергономічне компонування салону, що додає комфорту пасажирам, разом з практичним використанням вільного місця, просторі накопичувальні майданчики біля дверей, а також відкидні пандуси, для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Стосовно місткості, автобус розрахований на комфортне перевезення 60 пасажирів, для 23 з яких передбачені сидячі місця.

Source
UkrAvto

Back to top button