Новини

ЗАЗ відвідала німецька делегація

У рамках святкування Дня німецької єдності в Запорізькій області 9 жовтня Запорізький автомобілебудівний завод відвідала делегація німецьких підприємців на чолі з Генеральним консулом ФРН у Донецьку Вольтером Детлефом і Делегатом німецької економіки в Україні Александером Маркусом. Гостей супроводжував Заступник Голови Запорізької обласної держадміністрації Петро Гончарук.

Делегація, що складається з представників німецьких компаній, які планують налагоджувати співпрацю із запорізьким бізнесом, з цікавістю відвідала пресове виробництво, цехи фарбування, зварювання та складання, випробувальний трек.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У спілкуванні з керівниками заводу гості поділилися враженнями від побаченого та обговорили перспективи німецького бізнесу щодо залучення інвестицій в Запорізький регіон.

У бесіді з представниками німецького бізнесу, Голова Правління ПАТ «ЗАЗ» Сергій Філіпенко більш детально розповів про специфіку роботи підприємства, ситуацію сьогодні і плани на майбутнє.

Керівник ЗАЗу особливо акцентував увагу делегації на змінах у законодавстві України, які дозволять поліпшити ситуацію в автомобілебудуванні, розвивати внутрішній ринок, нарощувати обсяги внутрішнього виробництва і створити комфортні умови для іноземних інвесторів.

Сергій Вадимович подякував гостям за інтерес до заводу і відзначив, що співпраця з німецькими компаніями завжди дає позитивний результат Запорізькому автозаводу. Приклад тому – партнерство з компанією «BASF TOV». Керуючий директор цієї компанії Андреас Лір, присутній на зустрічі, у свою чергу, подякував запорізьким колегам за довгу та плідну співпрацю.

Генеральний консул ФРН Вольтер Детлеф оцінив потенціал ЗАЗу і висловив впевненість на встановлення нових ділових контактів з німецькими партнерами. «Можливо, що сьогодні відбулася одна з тих зустрічей, яка покладе початок новим коопераційних зв’язків ПАТ«ЗАЗ», – сказав пан Детлеф.

Думка консула ФРН розділили багато учасників візиту, зокрема Радослав Шкуп, Генеральний директор компанії «KOSTAL UKRAINE TOV» (спеціалізується на виробництві електронних і електро-механічних виробів для автомобільної промисловості) відзначив, що сьогоднішній візит на ЗАЗ не останній, оскільки його компанія розглядає ПАТ «ЗАЗ», як потенційного бізнес-партнера. Керуючий директор компанії «MAN Truck & Bus Ukraine TOV» Міхаель Батц, оглянувши автобус виробництва ЗАЗу, запропонував запорізьким автомобілебудівникам опрацювати можливість застосування шасі і агрегатів німецької компанії у виробництві нових автобусів ПАТ «ЗАЗ».

Back to top button