ЗАЗ перейшов на Євро-4

ZAZ

Із листопада 2013 року усі автомобілі ЗАЗ сертифіковані відповідно до стандарту Євро-4 і повністю відповідають нормам і вимогам екологічного стандарту щодо мінімізації шкоди навколишньому середовищу.

Євро-4 – екологічний стандарт, що регулює вміст шкідливих речовин у вихлопних газах (у відповідності до Правил Європейської економічної комісії ООН № 83-05 (В)). Процедура доопрацювання автотранспортних засобів під екологічний стандарт Євро-4 передбачає проведення низки модернізаційних дій із автомобілем, що спрямовані на зменшення викидів шкідливих речовин у атмосферу. Починаючи із листопада 2013 року усі автомобілі модельної лінійки ЗАЗ відповідають екологічному стандарту Євро-4.

Так, на автомобілі ЗАЗ Sens проведено оптимізацію програмного забезпечення системи управління упорскування палива, змінено наповнення каталізатора, а також форму камери згорання та систему вентиляції картера двигуна. Такі зміни дозволили оптимізувати робочий процес, знизити вміст залишкових вуглеводнів у вихлопних газах, підвищити стабільність роботи двигуна на холостому ходу та отримати норми токсичності автомобіля, що відповідають стандарту токсичності Євро-4.

В автомобілях ЗАЗ Lanos з метою відповідності екологічному стандарту Євро-4 застосовано новий блок управління системою упорскування палива “Gionix”, який поліпшив їздові якості автомобіля та дозволив знизити витрати палива.

Екологічним стандартам Євро-4 відтепер повністю відповідають автомобілі ЗАЗ VIDA та ЗАЗ Forza.