ВиробництвоНовини

ЗАЗ передав чергову партію шкільних автобусів

Автобуси модифікації «шкільний», модель ZAZ A08, виробництва Запорізького Автомобілебудівного Заводу передано трьом запорізьким громадам.

Нові автобуси для перевезення школярів Запорізької області, будуть працювати в Новобогданівській ОТГ Мелітопольського району, Широківській ОТГ Запорізького району та Леженський НВК Запорізької районної ради. Таким чином, на баланс громадам вже передано 16 одиниць автобусної техніки з 30, що були передбачені тендером.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Спеціалізовані шкільні автобуси ZAZ А08, які виробляє ЗАЗ, обладнані у відповідності до усіх вимог державного стандарту для техніки такого роду. Загальна пасажиромісткість кожного шкільного автобуса ZAZ А08 складає 30 місць для сидіння, в тому числі й 2 місця для супроводжуючих осіб. Пасажирські сидіння обладнані пасками безпеки, а під кожним сидінням розташовані спеціалізовані металеві сітки для портфелів та рюкзаків. Передні двері пневматичні, а вхід в автобус обладнаний додатковою висувною сходинкою для зручності та безпеки маленьких школярів.

Наступні партії шкільних автобусів передбачено передати громадам Запорізької області до кінця 2020 року.

Source
УкрАВТО

Back to top button