ВиробництвоДайджестНовини

Заводи українського автопрому значно наростили випуск автотранспорту

За попередніми даними обсяг випуску автотранспортних засобів в минулому місяці становив 962 од., повідомляє Укравтопром. Таким чином, у порівнянні з квітнем минулого року випуск автотранспорту в Україні збільшився у 16 разів, а відносно попереднього місяця на третину.

Chart by Visualizer

Легкових автомобілів у квітні було виготовлено 904 од., проти 59 од. роком раніше. Відносно березня в цьому сегменті автопрому відбувся ріст майже на 36 відсотків.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Автобусне виробництво закінчило місяць з результатом 56 од., що на один автобус більше від березневого показника. У квітні 2020 року не було виготовлено жодного автобусу.

У квітневому звіті щодо комерційних автомобілів, як і у попередньому місяці, заявлено тільки два автомобілі, зібраних на підприємстві «Черкаський автобус». Рік тому звітів з виробництва комерційних авто не було. Нагадаємо, АвтоКрАЗ перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року.

Всього з початку року в Україні було виготовлено 2791 од. автотранспортних засобів, що на 96% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Легкових автомобілів – 2594 шт. (+110%);

Комерційних – 8 шт. (-33%);

Автобусів – 189 шт. (+9%).

Back to top button