Світ

Заводи Toyota в Великобританії і Франції закрилися через нового штаму коронавіруса

Співробітників відправлять на канікули достроково

Компанія Toyota Motor тимчасово закрила два своїх заводу в Великобританії і один у Франції. Причина – новий штам коронавірусної інфекції, виявлений в Сполученому Королівстві минулого тижня. Про це повідомляє японське видання NHK.

Заборони, введені через нового різновиду COVID-19, викликали проблеми з логістикою. Йдеться, зокрема, про припинення руху поїздів і машин по тунелю під Ла-Маншем – по ньому до заводів доставляли комплектуючі.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

На підприємствах в Великобританії з 2019 року Toyota збирає Corolla, з 2020 року – Suzuki Swace, а також двигуни. З конвеєра французького заводу сходять хетчбек Yaris і його Cross-версія.

Про виявлення нового штаму коронавіруса заявив 14 вересня голова МОЗ Великобританії Метт Хенкок. За словами британських медиків, новий різновид COVID-19 на 70 відсотків більше заразний.

Toyota вже не вперше закриває свої європейські заводи в нинішньому році. Під час першої хвилі в березні японська компанія також зупиняла складання автомобілів в Європі, Великобританії та Туреччині. Тоді свої підприємства закрили також Volvo, BMW, Rolls-Royce, Ferrari, Lamborghini, Opel, Peugeot, Citroen і DS, FCA, Renault, Ford, Volkswagen і інші бренди.

Минулого тижня Toyota показала Yaris, присвячений боротьбі з COVID-19. Яскраву ліврею для хетчбека придумала 16-річна школярка з Великобританії, яка «одягла» на передок Yaris медичну маску, а з боків зобразила представників найважливіших під час пандемії професій: медсестру, вчителі, будівельника, продавця і поліцейського.

Back to top button