Світ

Заводи Toyota та Volkswagen зупинили роботу через нову хвилю Covid-19 у Китаї

Брак чіпів загострився з війною в Україні, що ще більше ускладнило виробництво автомобілів. Однак зараз до нього приєднується нова хвиля Covid-19, що створює серйозні проблеми для китайських автомобільних компаній.

Ситуація особливо важка для двох найбільших світових автовиробників, Toyota та Volkswagen, які намагаються впоратися з низкою обмежень, запроваджених урядом Китаю. Обидві компанії зупинили місцеве виробництво, сподіваючись, що ситуація нормалізується цього тижня, але поки що.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Volkswagen, наприклад, є частиною спільного підприємства із китайським холдингом FAW Group. Дві компанії виробляють автомобілі в Чанчуні, одному з регіонів, на який поширюються нові обмеження через пандемію. Місцевий завод має відновити роботу в середу, але, за останньою інформацією, це навряд чи відбудеться, оскільки влада готує нові обмеження.

Toyota також працює з FAW Group, і їхнє спільне підприємство в Чанчуні також припинило свою діяльність. Японці також мають заводи в Тяньцзіні, які зараз працюють у штатному режимі, але очікується, що аналогічні обмеження будуть введені і в інших частинах Китаю, що погіршить ситуацію.

Як відомо, більшість автомобільних компаній, у тому числі Toyota та Volkswagen Group, вже припинили виробництво в Росії через вторгнення в Україну. Додайте до цього дефіцит чіпів та зупинку заводів у Китаї через коронавірус, і в автомобільній промисловості буде ще більше хаосу. А це спричинить серйозні втрати провідних виробників.

Back to top button