Світ

Завод Tesla під Фремонт закрили

У Twitter з’явилося повідомлення, що американський автовиробник на кілька днів закрив свій завод в каліфорнійському місті Фремонт.

Згідно з повідомленням Сойєра Меррита в Twitter, завод Tesla під Фремонт був частково закритий на кілька днів. Правда поки не уточнюється, повністю або лише деякі виробничі лінії. Він стверджує, що його джерела кажуть, що деякі робочі лінії Model 3 були відправлені додому на два тижні. Причини не називаються, але, можливо, це може бути пов’язано з постачальниками запчастин. Його джерело припустило, що це, швидше за все, постачальник мікросхем, можливо, Samsung.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Завод Tesla під Фремонт закрили

«Samsung був зупинений 16 лютого. Парковка під Фремонт була тоді порожня. Samsung змогла відновити подачу електроенергії 20 лютого. Tesla користується можливістю усунути деякі необхідні простої», – розповіло джерело.

Імовірно, ходять чутки, що у оновлених Model S і Model X є затримки у виробництві. Правда інформація неофіційна. При цьому уточнюється, що у Tesla достатньо запасів, щоб компенсувати будь-який простий заводу. Так що, можливо, ці затримки з виробництвом – всього лише чутки.

У відповідь на його твіт The Kilowatts опублікували відео з паркуванням фабрики у Фремонт. Вони згодні, що вона виглядає трохи порожній. Подивимося, чи відповість Ілон Маск на ці повідомлення.

Back to top button