Новини

GM намагається зберегти робочі місця

General Motors заявив, що додасть 1000 робочих місць для виробництва нових потужних пікапів на своєму заводі у Флінті, штат Мічиган, і віддасть пріоритет працівникам GM, звільненим в інших місцях.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Оголошення було оприлюднено на наступний день після того, як GM заявив, що починає звільняти приблизно 4000 найманих працівників в ході останнього раунду реструктуризації, оголошеного в кінці листопада, який в кінцевому підсумку скоротить чисельність робочої сили в Північній Америці на 15 відсотків з 54 000 чол.

GM зазнав різкої критики уряду і законодавців за його плани зупинити виробництво на п’яти північноамериканських заводах і скоротити до 15 000 робочих місць. Автовиробник заявив, що намагається знайти нові робочі місця для 1500 працівників на постраждалих заводах. Завод вантажівок у Флінті може стати притулком для багатьох з цих співробітників.

За словами чиновників, в грудні GM скоротив близько 1500 працівників за контрактом і заявив, що 2300 найманих працівників погодилися на відступні.

GM також скорочує свої керівні посади на 25 відсотків, а минулого тижня звільнив трьох високопоставлених співробітників в своєму офісі у Вашингтоні.

Джерело: autoblog.com

Back to top button