Завод «Азія Авто» почав виробництво Skoda Octavia, Scout і Yeti

Лінійка Skoda на казахстанському автомобільному ринку поповниться чотирма новими моделями в сегменті середнього класу і кросоверів. Найбільший автомобільний завод республіки «Азія Авто» починає виробництво Skoda Octavia 4×4, Octavia Combi 4×4, Octavia Scout і Yeti 1.6 MPI AT.

Як повідомили в компанії, марка Skoda в цьому році має високі показники динаміки продажів. У період з січня по жовтень 2014 кількість проданих автомобілів збільшилася на 43%. Одному з найбільш швидкозростаючих брендів казахстанського ринку віддали перевагу 4 704 жителі країни. Для бренду Skoda липень-жовтень 2014 стали найкращим кварталом в історії присутності на казахстанському ринку (2 655 проданих одиниць). Модельна лінійка світового бренду істотно розширена за кілька останніх років. Вже з лютого 2015 казахстанцям стануть доступні понад 10 різних моделей і модифікацій автомобілів Skoda.

Сьогодні Skoda входить в десятку найбільш продаваних автомобілів в Казахстані. Близько 21% випущеної продукції з січня по жовтень припадає на Skoda. Значною мірою успіх марки пов’язаний з запуском в липні цього року збірки хетчбека Rapid Spacebask, ліфтбеків Octavia RS і Octavia 1.6 MPI. Більше половини нових власників зупинили свій вибір на Rapid. На сьогодні ця європейська модель №1 на ринку Казахстану і найбільш продавана «іномарка» локальної збірки.

Старт продажів нових моделей запланований на лютий 2015