Світ

Затонулий корабель з автомобілями розпиляли гігантської пилкою

Затонуле з тисячами автомобілів Hyundai і Kia судно розпиляли гігантської пилкою разом з розташованими на них автомобілями.

Нагадаємо, що на борту 200-метрового MV Golden Ray перебувало 4 200 автомобілів, заправлених технічними рідинами. Крім того, в баках самого судна знаходилися тисячі літрів пального. Перед рятувальниками стояло завдання не допустити розливу хімікатів і забруднення екології. Пізніше був розроблений план з порятунку, який полягає в розрізуванні корпусу транспортника.

Затонулий корабель з автомобілями розпиляли гігантської пилкою

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Судно розпилювали ланцюгом, який закріпили на арці корабля VB 10000 і пропустили під перевернутим кораблем. Ця машина, яка базується на двох баржах, була розроблена в 2010 році для утилізації нафтових платформ, які були пошкоджені ураганом. Вантажопідйомність крана становить 7500 тонн. Кожна з платформ оснащується відразу чотирма двигунами. Попередньо до корпусу закріпили металеві конструкції, за які після розчленування буде здійснюватися підйом.

На знімках, опублікованих виданням Jalopnik, видно що під пилку потрапили і безліч нових автомобілів, які вирішили не діставати з трюмів. Рятувальники порахували, що це буде занадто складно.


Back to top button