Світ

Засновник Формули Е запустить гонки на електричних катерах

Нова серія стартує в 2022 році. Заїзди стануть проводитися в локаціях етапів Extreme E

Засновник Формули Е і співвласник InsideEVs Алехандро Агаг оголосив про створення вже третьої за рахунком електричної гоночної серії. Слідом за власне Формулою Е, а також гонками на електричних позашляховиках Extreme E, в 2022 році почнуть проводитися заїзди на електричних катерах.

Етапи планується проводити спільно з гонками Extreme E там, де поруч є придатний водний простір. Це можуть бути як моря, так і озера або великі річки. Наприклад, заїзди на електричних катерах планується проводити в Гренландії, а також в Амазонії.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Іншими локаціями для проведення гонок на електричних катерах можуть стати міста, які свого часу не змогли прийняти етапи Формули Е через неможливість організувати там вуличні траси. Зокрема, Агаг згадав Токіо і Женеву.

За словами Агага, зараз попит на електричні судна мінімальний, але це пов’язано саме з тим, що люди просто не знають про можливості таких катерів. Так що нова гоночна серія створюється якраз з метою показати, що такі судна можуть мати дуже потужні характеристики.

Як і в інших електричних чемпіонатах, пілоти ганяються на абсолютно однакових катерах, які будуть зроблені спільно з компанією SailGP. Це судна на підводних крилах, здатні розганятися до 60 вузлів (111 кілометрів на годину). Інших подробиць Агаг не привів.

Back to top button