Новини

Засновано Координаційний центр з інноваційного розвитку вітчизняного сільськогосподарського та автотранспортного машинобудування

29 липня 2015 року за участю заступника міністра аграрної політики та продовольства України Рутицької В.В. відбулась церемонія заснування Координаційного центру з інноваційного розвитку вітчизняного сільськогосподарського та автотранспортного машинобудування. Координаційний центр з інноваційного розвитку вітчизняного сільськогосподарського та автотранспортного машинобудування утворений спільно Національною академією аграрних наук України, асоціаціями “Укравтопром”, “Украгромаш” та Українською асоціацією аграрних інженерів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Метою створення Координаційного центру є сприяння підвищенню технічного рівня і конкурентоспроможності сільськогосподарської та колісної транспортної техніки вітчизняного виробництва та відродження галузі на основі поєднання зусиль наукових установ та підприємств-виробників такої техніки.

В церемонії взяли участь: Перший віце-президент Національної академії аграрних наук України Бащенко М.І., Голова ради асоціації “Укравтопром” Васадзе Т.Ш., Президент асоціації “Украгромаш” Штутман П.Л., Президент асоціації “Укравтопром” Резнік М.Б., директор Національного науково-технічного центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» Адамчук В.В., Голова ради асоціації “Ліга машинобудівників та роботодавців України “Укрмашбуд” Саченко В.І., Генеральний виконавчий директор Української асоціації аграрних інженерів Кульгавий В.Ф., заступник директора департаменту Мінагрополітики Гринько П.В., начальник відділу технічного нагляду Державної інспекції сільського господарства України Холевицький М.Ю., представники громадськості та засобів масової інформації.

В ході церемонії було затверджено “Положення про Координаційний центр з інноваційного розвитку вітчизняного сільськогосподарського та автотранспортного машинобудування”. Після підписання Положення учасники церемонії відповіли на запитання журналістів.

Текст положення

Back to top button