Новини

Зареєструвати нове авто можна буде не виходячи з автосалону

МВС України оприлюднило проект постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту щодо здійснення державної реєстрації нових автомобілів, автобусів, мотоциклів та мопедів усіх типів, марок і моделей, самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, причепів та напівпричепів до них, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів за участю виробників, дистриб’юторів та уповноважених дилерів, які їх реалізують».

Проектом пропонується запровадити в Україні протягом 2020–2022 років експеримент щодо можливості реєстрації нових транспортних засобів за участю суб’єктів господарювання, які їх реалізують. Зазначене дозволить, за бажанням покупців нових транспортних засобів, отримати реєстраційні документи на транспортний засіб та номерні знаки безпосередньо у приміщенні автосалону.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Суб’єкти господарювання, що здійснюють свою діяльність відповідно до Порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, і які зацікавлені взяти участь у експерименті, мають укласти відповідну угоду про організацію співпраці з Головним сервісним центром МВС, який буде здійснювати контроль за їх діяльністю.


Back to top button