Запорізький Автомобілебудівний Завод провів “День відкритих дверей”

В рамках робочого візиту представників Запорізької Міської Ради та Запорізької Обласної Державної Адміністрації, а також керівників транспортних компаній-перевізників регіону на Запорізький Автомобілебудівний Завод відбулася презентація нової моделі приміського автобуса ЗАЗ А08.

Крім цього учасники заходу відвідали складальний цех заводу, де ознайомилися з усіма етапами виробництва пасажирського транспорту. Для гостей приємним сюрпризом стала оглядова екскурсія по території Запорізького Автомобілебудівного Заводу в статусі пасажирів, де випускаються автобусів ЗАЗ всіх серій: 07, 08 і 10.

Після тест-драйву для учасників заходу було проведено презентацію перспектив подальшого розвитку лінійкі пасажирських автобусів, які буде виробляти українське підприємство, озвучені переваги кожної моделі, а також обговорювались актуальні питання транспортної галузі в регіоні і в цілому в Україні.

Як повідомлялося раніше, Запорізький Автомобілебудівний Завод на даний момент проходить процедуру санації, план якої розрахований на 6 місяців. Успішна реалізація плану дозволить підприємству повернутися до повноцінної діяльності в сфері виробництва.