Новини

Закони щодо «євроблях» підписано Президентом

Президент України підписав закони №8487 та №8488 щодо легалізації так званих «євроблях», що ввезені з порушенням митного та податкового законодавства.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Петро Порошенко, коментуючи цю подію, так написав на своїй сторінці у Facebook: «Це – непростий компроміс між державою та фактичними власниками авто. Між тими, хто вже прийняв як даність неминучість податків, і тими, хто лише отримав шанс стати сумлінним платником податків. І от щоби останні не мали жодного сумніву, що їхні гроші ідуть на добру справу, їх і вирішили в цільовий спосіб направити на допомогу пенсіонерам. Від Пенсійного фонду вимагатиму регулярно звітувати про обсяги коштів, отриманих від легалізації авто».

Президент закликав власників нерозмитнених авто на єврономерах у передбачений законом термін скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту.

«Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти. І державу будують не президенти, не уряди, не депутати, а платники податків. Це має стати аксіомою, і підписання зазначених законів – крок у тому напрямку», зазначив Президент.

Back to top button