Новини

Заборону ввезення легкових автомобілів з Росії перенесли на 1 січня 2020 року

Кабінет Міністрів України своєю постановою від 5 липня 2019 р. № 605 відтермінував заборону на ввезення до України легкових автомобілів походженням з Російської Федерації.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Нагадаємо, що постановою Уряду від 15.05.2019 № 535 було розширено перелік товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації. Зокрема, до переліку Кабмін додав транспортні засоби: трактори, автобуси, легкові, вантажні та спеціалізовані автомобілі, мотоцикли. Ця заборона набула чинності з 1 липня 2019 року.

Однак, згідно з черговими змінами, заборону на ввезення легкових автомобілів перенесли з 1 липня 2019 року на 1 січня 2020 року.

Також Кабмін дозволив ввезення інших санкційних товарів та їх митне оформлення на суму здійсненої суб’єктами господарської діяльності України передоплати за поставку таких товарів, якщо зазначена передоплата була здійснена до введення в дію заборони та за умови попереднього отримання документального підтвердження здійснення такої передоплати.Back to top button