Новини

За сім місяців українці купили 32 759 нових легкових автомобілів

За сім місяців поточного року в Україні було реалізовано 32 тис. 759 нових легкових автомобілів, що на 45% більше ніж за аналогічний період минулого року, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

Найбільша кількість номерних знаків з січня по липень, як і торік, отримали автомобілі марки Toyota – 3 672 шт. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року Toyota змогла наростити продажі на 58 відсотків.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

На другому місці Renault – кількість первинних реєстрацій автомобілів цієї марки склала 3 011 (+54% до апмр).

Замикає трійку лідерів Volkswagen з результатом 2 958 шт. Торік продажі автомобілів марки Volkswagen були в 2,5 рази скромніше.

У п’ятірку найпопулярніших серед українців брендів увійшли також Skoda і KIA з кількістю зареєстрованих первинних продажів 2 049 і 1 831 відповідно. При цьому продажі Skoda практично подвоїлися, а KIA збільшилися на 92 відсотки.

А найпопулярнішим автомобілем на українському ринку нових легкових авто за підсумками семи місяців став Volkswagen Jetta – 1 382 зареєстровані продажі. Для довідки, рік тому бестселером в Україні був Renault Logan з показником 831 проданий автомобіль.

Back to top button