Новини

За рік понад 408 тисяч вживаних авто поповнили український автопарк

Протягом останнього місяця 2019 року українську прописку отримали 30,7 тис. старих легковиків. Таким чином, у порівнянні з попереднім роком грудневі реєстрації старих легкових авто, завезених з-за кордону, зросли на 44%, повідомляє Укравтопром. Також, такий результат став найбільшим за останні дев’ять місяців.

Нагадаємо, в минулому місяці українці зареєстрували 9,2 тис. нових легкових автомобілів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Всього, за підсумком року, на українські номери перейшли 408,1 тис. легкових автомобілів, які були в експлуатації, що в 3,5 раза більше, ніж роком раніше. Майже ¾ від цієї кількості охопили машини походженням з країн ЄС.

Як уже писав Укравтопром, такий сплеск реєстрацій імпортного секонд-хенду спровокували лібералізація умов розмитнення автомобілів, що були в експлуатації, і надана державою можливість легалізувати легкові автомобілі, які порушили умови транзитного або тимчасового перебування в Україні.

В результаті в 2019 році реєстрації старих машин майже в 5 разів перевищили продажі нових.

Маркою – лідером серед легкових авто з пробігом, вперше зареєстрованих в Україні, стала Volkswagen. У 2019 українці поставили на облік 74856 імпортованих фольксвагенів не першої свіжості, що в 16 разів більше, ніж нових автомобілів цієї ж марки.

На другому місці Opel з показником 34893 старих авто. Первинні реєстрації вживаних Опелів в 93 рази перевершили результат нових.

Renault посіла третє місце – 31994 авто з пробігом (вдвічі більше продажів нових Рено).

Четвертою за популярністю стала Skoda, імпортований секонд-хенд цієї марки вибрали 31920 українців – більш ніж в 5 разів більше, ніж тих, хто вибрав нові Шкоди.

Замикає п’ятірку лідерів первинного ринку легкових автомобілів з пробігом Ford з результатом 28202 машини. Для довідки, нових Фордів в минулому році було реалізовано в 16 разів менше.

Back to top button