Новини

За місяць українські номери отримали 6,5 тис. вживаних авто

За даними асоціації «Укравтопром», у квітні 2018 року первинну реєстрацію в Україні пройшли 13,3 тис. легкових автомобілів, з них 6,8 тис. нових і 6,5 тис. таких що були у використанні. При цьому, в сегменті нових автомобілів приріст первинного ринку становить всього 5%, а автомобілів з пробігом було поставлено на облік на 44% більше ніж за квітень минулого року.

Активному поповненню національного автопарку іномарками з історією сприяє дія знижених акцизів на імпорт легкових автомобілів, що були в експлуатації, під які в цьому році підпадають машини віком до 8 років, відзначають в Асоціації.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Найбільша кількість імпортного секонд-хенду припадає на автомобілі Volkswagen. У квітні українську прописку отримали 1004 машини цієї німецької марки. В результаті, частка машин з пробігом у загальному обсязі квітневих первинних реєстрацій автомобілів Volkswagen становить 62%.

На другій позиції Renault з результатом 888 б/в авто. Це на 31% більше, ніж реалізація нових Рено в Україні в тому ж місяці.

Автомобілі з пробігом марки Skoda отримали 592 українських реєстраційних документа, що на 54% більше ніж нові шкодівські авто.

Вживані автомобілі Ford були зареєстровані в кількості 485 шт. – дві третини від загальної кількості квітневих продажів Форду в Україні.

Замикає п’ятірку лідерів Opel. Перевагу віковим Опелям віддали 349 українців проти 16, які обрали нові машини цієї марки.

Всього за період з січня по квітень український парк поповнився на 25,2 тис. вживаних легкових автомобілів, що на 85% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Back to top button