За два місяці українську прописку отримали 136,5 тис. старих іномарок

Закінчення терміну пільгової легалізації автомобілів на єврономерах спровокувало черговий рекорд на первинному ринку легкових автомобілів. Так, в лютому первинну реєстрацію в Україні пройшли 90,8 тис. легкових авто, з яких 85 тис. шт. були імпортовані автомобілі з пробігом, про це повідомляє Укравтопром.

В результаті, в порівнянні з лютим минулого року, реєстрації імпортного секонд-хенду виросли майже в 14 разів, а відносно січня поточного року – на 65 відсотків.

Левову частку в цих реєстраціях охопили колишні «євробляхи», для яких лютий був останнім місяцем розмитнення за зниженими ставками акцизного податку.

Найбільш популярною маркою у розмитненому секонд-хенді в минулому місяці був Volkswagen. У лютому українські номери встиг отримат 17971 вживаний Фольксваген.

На другому місці Opel, за місяць 9420 б/в автомобілів цієї марки пройшли свою першу реєстрацію в Україні.

Автомобілі марки Audi зайняли третю сходинку на первинному ринку легкових автомобілів, що були в експлуатації, з результатом 7608 машин.

BMW вибрали 6442 українці і це четвертий результат.

Замикає п’ятірку найпопулярніших марок лютого RENAULT, 6120 автомобілів якої поміняли свої іноземні номери на українські.

Всього з початку року свою першу реєстрацію в Україні пройшли 136,5 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону, що в 12 разів більше ніж за аналогічний період минулого року.