Новини

За 6 місяців в Україну імпортовано 26 449 легкових авто

У першому півріччі українські імпортери витратили 355,2 млн.доларів США на закупівлю 26 449 легкових автомобілів. У результаті обсяг імпорту цього виду автотранспортної техніки в Україну знизився на 23% щодо аналогічного періоду минулого року.

Частка нових автомобілів в імпорті склала 64%, що говорить про зниження частини нових авто в загальному обсязі імпорту на 30 процентних пункти в порівнянні з торішнім показником.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Найбільша кількість легкових автомобілів була ввезена в Україну з Німеччини – 5 827 шт. Митна вартість імпорту з ФРН становила 63,9 млн. доларів.

Слідом за Німеччиною з відставанням більш ніж у дві тисячі авто йде Японія, з якої було поставлено на український ринок 3 738 легкових автомобілів на суму в 84,1 млн. дол. США.

Замикає трійку лідерів Франція з результатом 2 884 авто, митна вартість яких становила 12,5 млн.дол.США.

У той же час експорт легкових авто з України зменшився на 88% і становив всього лише 167 шт. і був оцінений митницею в 2,2 млн. дол. США.

Таким чином, обсяги зовнішньої торгівлі легковими автомобілями для України за результатами першого півріччя продемонстрували найгірші показники за останні 15 років.

Back to top button