Новини

З турботою про кожного клієнта: вигідні умови по заміні масла Eurorepar для автомобілів PEUGEOT, CITROЁN і OPEL

Заміна моторного маслаце основнийетап, з якого починається поняття«надійність автомобіля». Адже для того, щоб двигун справно працював довгі роки, необхідно використовувати правильнумоторну оливу: певного класу івідповідає ряду технічних специфікацій. Крім того, потрібно і якісний маслянийфільтр, який дозволить підтримуватимастило чистим під час експлуатації. Однак нерідко власники автомобіліввідмовляються від авторизованого сервісупісля закінчення гарантії. І в такомувипадку всередині двигуна можевиявитися неякісна і невідповідна олива, яка може критичним чином вплинути нанадійність мотора.

Але для власників автомобілівPEUGEOT, CITROЁN і OPEL тепер єідеальне рішеннязаміна моторноїоливи за програмою «все включено» звикористанням продуктів Eurorepar на авторизованому сервісі Брендів. Данапропозиція діє з 15 вересня до 15 жовтня ідоступно для власників всіх автомобілівPEUGEOT, CITROЁN, OPEL у віці 3 + років. При цьому єдиний фіксованийплатіж вже включає в себе все необхідне: моторна олива, масляний фільтр, оплатаробіт по заміні масла.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Ціна операції по заміні маслафіксована для всіх автомобілівБрендів PEUGEOT, CITROЁN і OPEL ізалежить тільки від обсягу двигуна:

Для двигунів робочим обємом 1-1,8 літра

При використанні масла з класомвязкості 5W-40 – 1 200 грн.

При використанні масла з класомвязкості 5W-30 – 1 400 грн.

При використанні масла з класомвязкості 0W-30 – 1 500 грн.

Для двигунів робочим обємом 1,9-3,0 літра

При використанні масла з класомвязкості 5W-40 – 1 400 грн.

При використанні масла з класомвязкості 5W-30 – 1 600 грн.

При використанні масла з класомвязкості 0W-30 – 1 700 грн.

При операції по заміні олививикористовуються продукти БрендаEurorepar, які розроблені спільно зпредставниками Stellantis і такожвідповідають всім фірмовим допускам. Наприклад, моторна олива Euroreparмає необхідний рівень вязкості, маютьвідмінні захисні властивості, а такожмістять пакет необхідних присадок: антифрикційні, миючу, протидимний, тд. Усвою чергу, масляні фільтри Euroreparвиділяються ідеальним збігомпосадкового розміру, якіснимиущільнювачами і фільтрувальнимиелементами, а також широкимасортиментомзнайдуться деталі на всіпопулярні моделі PEUGEOT, CITROЁN, OPEL! Нарешті, окремим перевагою євиконання операції із заміни оливи наавторизованому сервісі PEUGEOT, CITROЁN, OPEL: досвідченимифахівцями, за допомогою фірмовогоінструменту, на якісному сервісномуобладнанні.

На офіційних сайтах БрендівPEUGEOT, CITROЁN, OPEL ви можетезнайти детальну інформацію продилерську мережу, звернутися донайближчого дилера і навітьзаписатися на сервіс в режимі онлайн: через фірмові програми (MyPeugeot, MyCitroen) або у відповідному розділіна сайтах Брендів. Адже Stellantis піклується не тільки про вашу вигоду, але також і про максимальний комфортдля вас!

Back to top button