НовиниСвіт

З 2025 року Genesis буде випускати тільки електромобілі

Преміальний бренд Hyundai Genesis оголосив, що починаючи з 2025 року буде випускати тільки електромобілі.

Після запуску на ринок повністю електричного седана Electrified G80 і кросовера GV60 у 2022 році, марка «зосередиться на стратегії подвійний електрифікації за участю паливних елементів і електромобілів на батареях».

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У лінійці Genesis ще немає автомобілів на водневих паливних елементах, але материнська компанія Hyundai в даний час продає кросовер Nexo і пообіцяла, що в найближчі роки водень буде грати центральну роль в її стратегії електрифікації.

Також заявили у Genesis, що у майбутньому будуть докладати зусилля для розробки чистих електричних технологій, таких як нові системи паливних елементів з більш високою вихідною потужністю і електричні системи, що допоможуть підвищити продуктивність».

Крім заявлених цілей на 2025 рік, Genesis також прагне до 2035 року стати повністю вуглецево-нейтральною компанією. Це перший бренд групи Hyundai, який встановив крайній термін для досягнення цієї мети. Genesis збирається «оновити» весь свій ланцюжок створення вартості, змінюючи способи отримання і виготовлення сировини, транспортних засобів та запчастин на всіх підприємствах.

Back to top button