НовиниСвіт

Європейський автопром закликає владу інвестувати в перепідготовку кадрів

Трансформація, яку зараз переживає європейська автомобільна промисловість, суттєво вплинула на життя 14,6 мільйонів людина, зайнятих в даний час в автомобільному ланцюжку створення вартості, заявили в Європейській асоціації автовиробників (ACEA).

Йдеться про перетворення, що викликані короткостроковим впливом кризи COVID і довгостроковим переходом до чистої та цифрової мобільності, а також політикою досягнення вуглецевої нейтральності до 2050 року.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

«Наша галузь повністю віддана вуглецевої нейтральності, але ми повинні здійснювати перехід з соціальною відповідальністю, приділяючи особливу увагу нашим співробітникам та їхнім родинам. З цієї точки зору, інвестиції у перепідготовку і підвищення кваліфікації є особливо важливими», – підкреслив Ерік-Марк Гюйтема, генеральний директор Асоціації.

З огляду на безпрецедентні виклики ACEA запропонувала стратегію по реалізації нового Пакту про навички для автомобільної екосистеми.

Автовиробники та їх партнери закликають Єврокомісію, в рамках державно-приватного партнерства, розглянути цю ініціативу і прийнятий спеціальний Пакт з розвитку професійних навичок для автомобільного сектора. У європейському автопромі впевнені, що цей інструмент допоможе галузі впоратися з майбутніми великими структурними змінами.

Source
ACEA

Back to top button