НовиниСвіт

Європейська комісія просуває нові стандарти викидів Євро-7

Виробники автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння повинні серйозно переглянути виробництво всіх своїх моделей. Єврокомісія хоче прискорити прийняття стандарту викидів Євро-7 і ввести його в дію з 2025 року.

Як повідомляє Bild am Sonntag, комітет експертів, до складу якого входять вчені з усієї Європи – «Консультативна група по стандартам викидів від транспортних засобів», представила в Єврокомісію дослідження, яке закликає встановити стандарти викидів на більш жорсткому рівні, ніж планувалося раніше.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Відповідно до стандарту Євро-7, нові автомобілі повинні викидати всього 30 міліграмів NOx (оксиду азоту) на кілометр, а в другому сценарії навіть 10 мг/км. Раніше межа становила 60 мг для бензинових і 80 мг для автомобілів з дизельним двигуном. Межі вмісту окису вуглецю також повинні бути різко знижені.

На сьогоднішній день жоден новий автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння не може відповідати цим стандартам. Ось чому автовиробникам необхідно почати модернізацію своїх заводів вже зараз, щоб до 2025 року представити нові автомобілі, що відповідають новим стандартам. Звичайно, це зажадає від цих виробників значних фінансових вкладень.

Source
TESMANIAN

Back to top button