Світ

Європейці почали їздити на електрокарах більше, ніж на машинах з ДВЗ

Найбільше кілометрів на рік намотують на своїх «зелених» автомобілях жителі Італії

Дослідження, проведене на замовлення компанії Nissan, показало, що європейські автовласники проїжджають в рік на електрокарах більше, ніж на машинах з традиційними двигунами внутрішнього згоряння. При цьому більшість водіїв «зелених» автомобілів не лякає обмежений запас ходу: як виявилося, вони цілком задоволені наявним на сьогоднішній день кількістю зарядних станцій.

За результатами дослідження з’ясувалося, що власники електромобілів проїжджають в рік на 630 кілометрів більше, ніж господарі машин з ДВЗ. Як зазначає віце-президент по продуктовій стратегії Nissan Europe Арно Шарпантьє, це зайвий раз доводить, що «батарейні» машини – не тільки «розумний вибір», які роблять з оглядкою на природу, а й дійсно зручні засоби пересування.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

«Не дивно, що люди тепер їздять на електромобілях більше, ніж на машинах з ДВЗ. Ми впевнені, що з появою нових електромобілів побоювання з приводу дальності ходу скоро підуть в минуле», – сказав Шарпантьє.

В середньому власники традиційних машин проїжджають за рік 13 600 кілометрів, а господарі електрокарів – 14 300 кілометрів, йдеться в дослідженні. При цьому найбільш захопленими водіями «зелених» автомобілів виявилися італійці: щорічно вони намотують більше 15 000 кілометрів. Жителі Нідерландів, які найменше користуються своїми електрокарами, проїжджають 14 800 кілометрів.

Більшість водіїв похвалили свої електричні автомобілі: 69 відсотків відзначили, що задоволені існуючою інфраструктурою і кількістю зарядок, а 70 відсотків заявили, що запас ходу виявився більше, ніж вони очікували. При цьому саме він утримує адептів традиційних ДВЗ від покупки електрокара: з 30 відсотків заявили, що ніколи не куплять такий автомобіль, 58 відсотків назвали причиною маленький запас ходу на одній зарядці.

Back to top button