НовиниСвіт

Єврочиновники обіцяють зробити електричне водіння доступним для всіх

Керівники європейських автовиробників минулого тижня зустрілися з віце-президентом Європейської комісії з Європейської зеленої угоді Франсом Тіммермансом для конструктивного обговорення питання щодо зміни клімату та викиди CO2.

Зустріч була проведена напередодні обговорення Положення про викиди CO2 для автомобілів і фургонів, а також Директиви про інфраструктуру альтернативних видів палива.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Як заявив президент Європейської асоціації автовиробників і генеральний директор BMW Олівер Ципсе, політики ЄС і автомобільна промисловість поділяють бачення екологічної нейтральності до 2050 року в рамках Європейської Зеленої угоди. При цьому він підкреслив, що угода повинна відповідати своїй назві, тобто бути реальною домовленістю між автопромом і урядами ЄС для досягнення поставлених цілей в транспортному секторі та на цьому шляху кожна доступна технологія має зіграти свою роль.

«Ми дуже швидкими темпами виводимо на ринок необхідні технології і прагнемо випускати більше автомобілів з нульовим рівнем викидів. Але нам потрібно, щоб уряди створювали необхідну інфраструктуру для зарядки і заправки такими ж високими темпами» акцентував Ципсе.

У свою чергу, Франс Тіммерманс підтвердив, що для стимулювання використання екологічно чистих транспортних засобів в ЄС будуть продовжувати вводити все більш суворі норми викидів і паралельно заохочувати інвестиції в інфраструктуру зарядки і виробництво акумуляторів. «Разом ми зробимо електричне водіння доступним для всіх» підсумував єврочиновник.

Source
ACEA
Back to top button