ТехнологіїЧитацький зал

Yasa допоможе Mercedes-Benz розробити новий електропривод

Німецький автовиробник викупив компанію Yasa, яка стала стовідсотковим дочірнім підприємством Mercedes-Benz

Німецький виробник розкішних автомобілів Mercedes-Benz придбав компанію Yasa, яка спеціалізується на розробці і виробництві електродвигунів.

На даний момент Yasa має в своєму штаті 250 співробітників. Фірма продовжить свою діяльність в місті Оксфорд, що знаходиться у Великобританії. Тепер її головним завданням стане розробка електроприводу для перспективної платформи Mercedes-AMG.EA, яка буде призначатися для спортивних автомобілів німецького бренду. Крім того, за нею збережеться бренд, виробничі потужності та стара клієнтська база.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Цікаво, що Yasa деякий час вже співпрацювала з Mercedes-Benz. Якщо точніше, то з 2019 року. Схоже, що діяльність британської технологічної компанії припала дуже до місця німцям, раз вони зважилися на її покупку.

Нагадаємо, що Yasa була заснована в 2009 році і стала піонером в області технологій електроприводу, запатентувавши аксіально-потоковий електродвигун, що дозволить в перспективі відмовитися від застарілих радіальних моделей. Нові розробки забезпечують найбільшу ефективність і найвищу щільність потужності у своєму класі при мінімально можливих розмірах і вазі.

Дещо раніше Mercedes-Benz заявляв про те, що два суббренда Mercedes-Maybach і Mercedes-Benz G-Klasse повністю перейдуть на електричний привід. На жаль, але Yasa НЕ буде причетна до цього. Не виключено, що обидві дочірні марки представлять свої перші «зелені» автомобілі до 2024 року.

Back to top button