Новини

Японська корпорація починає інвестувати у нову фабрику компонентів для авто на Львівщині

Японська компанія Фуджікура оголосила про свої наміри відкрити нову фабрику з виробництва компонентів для автомобілів у Яворівському районі Львівської області. Перший етап інвестиції передбачає капіталовкладення розміром 6 млн євро та створення близько 300 нових робочих місць.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Про це було повідомлено Міністром економічного розвитку і торгівлі України Айварасом Абромавичусом у результаті зустрічі з Ічіро Камада, керуючим виконавчим директором Фуджікура Аутомотів Європа.

“Нова фабрика буде розташована в Яворівському районі Львівської області. На першому етапі передбачається капіталовкладення розміром 6 млн євро та створення близько 300 нових робочих місць. Виробництво розпочнеться на території площею 11 600 кв.м. Протягом наступних трьох років підприємство має розширитися та працевлаштувати понад 3 000 людей”, – заявив Міністр Айварас Абромавичус.

Під час зустрічі представники компанії розповіли про план розвитку підприємства в Україні.

“Ми очікуємо, що під кінець 2016 року товарообіг підприємства складе до 40 млн євро, а у 2017 – до 70 млн євро. Якщо ж бізнес буде добре розвиватися, ми розширимо наші виробничі потужності”, – повідомив Ічіро Камада, виконавчий директор Фуджікура Аутомоутів Європа.

“Протягом декількох місяців компанія Фуджікура досліджувала інвестиційні можливості в різних країнах. Завдяки наявності кваліфікованих кадрів, вигідному місцезнаходженню та сприятливому інвестиційному клімату, вибір зупинився на Україні”, – повідомив Айварас Абромавичус.

Фуджікура – є всесвітньо відомим виробником електрообладнання, телекомунікаційних систем та автомобільних компонентів. Компанія була заснована у 1885 році в Японії та поступово розрослася до міжнародної корпорації. Фуджікура має свої представництва у таких країнах, як США, Сінгапур, Великобританія, Румунія та Індія, а штат компанії налічує понад 50 000 працівників по всьому світу.

“Спільними зусиллями нам вдалося “розморозити” цей інвестиційний проект та довести його до етапу реалізації. Це важливий сигнал для Уряду та потенційних інвесторів”, – заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі України.

Прес-служба Мінекономрозвитку

Back to top button