Новини

Січневий антирекорд на ринку нових легкових автомобілів

Український ринок нових легкових автомобілів почав рік з антирекорду. За даними асоціації “Укравтопром” за перший місяць 2015 року в Україні було продано і поставлено на облік в ДАІ 2 597 од. нових легкових автомобілів, що в 4,6 разу менше ніж торік.

Крім значного падіння обсягів продажів, істотно змінилася і структура ринку.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Найбільшу частку ринку в минулому місяці охопив японський бренд Nissan – 13 відсотків. При цьому обсяг реалізації автомобілів цього бренду в порівнянні з січнем минулого року знизився на 35%, з 521 шт. до 340 шт., що однак не завадило Nissan поміняти торішню дев’яту позицію рейтингу на лідерську.

Незважаючи на втрату 65% в обсягах продажів відносно січня минулого року, французький бренд Renault змінив восьму позицію рейтингу на другу з результатом 200 авто.

Таким чином, автомобілі французько-японського альянсу, крім перших двох місць січневого рейтингу, забезпечили понад 20% всіх продажів на українському ринку нових легкових авто.

Третє місце українці віддали Skoda, придбавши 188 автомобілів цієї марки. Торік автомобілів Skoda в Україні було продано на 542 шт. більше, але бренд тоді перебував тільки на п’ятій позиції рейтингу.

Четверта сходинка рейтингу за Toyota, яка в торішньому січні посідала другу позицію. Поточний результат Toyota – 180 шт. (-87% до аналогічного показника 2014 р.).

Замикає ТОП-5 січня з показником 174 автомобілів – Mazda, яка торік посідала лише 15 місце з результатом 238 шт.

Back to top button