Читацький зал

Яке майбутнє у VW Tiguan?

Популярність сегмента C-SUV зробила його досить багатолюдним, і майже всі автовиробники мають свої пропозиції в цьому класі. Volkswagen був одним з перших, хто зробив ставку на Tiguan, і в результаті він став найбільш продаваною моделлю в VW Group. Нинішня модель все ще досить сучасна, але електричне майбутнє марки (принаймні в Європі) змусило багатьох задуматися про те, що буде з кросовером наступного покоління.

Німецький виробник старанно працює над сімейством ID, що постійно розширюється, але не забуде і свої основні моделі Polo, Golf, T-Roc і Tiguan, які, як і раніше, забезпечують більшу частину його продажів. Доказом цього є заява керівництва Volkswagen, яка очікує, що у 2026 році лише 25% світових продажів марки становитимуть електромобілі.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Все це змушує експертів Carscoops очікувати, що наступний Tiguan буде представлений у 2024 році. Це означає, що модель збереже звичайні та гібридні двигуни, які будуть доступні протягом усього життєвого циклу майбутнього покоління кросовера. Це має тривати до 2030 року, коли модельний ряд Volkswagen у Європі тепер складатиметься лише з повністю електричних автомобілів.

Яке майбутнє у VW Tiguan?

Однак третє покоління Tiguan також отримає повністю електричну версію, а це означає, що інженерам компанії доведеться електрифікувати платформу MQB Evo. Відповідно, його нова версія використовуватиметься іншими брендами VW Group, щоб виправдати величезні інвестиції.

Зрештою, базові версії моделі будуть доступні з «м’якими» гібридними силовими агрегатами для досягнення нижчої ціни, але більша частина обсягу виробництва складатиметься з гібридів, що підключаються, які коштуватимуть трохи дорожче повністю електричного варіанту.

Яке майбутнє у VW Tiguan?

З погляду зовнішнього вигляду, наступний Tiguan, ймовірно, успадкує кілька конструктивних особливостей електричних моделей ID. Вони включатимуть повнорозмірні світлодіодні фари та задні ліхтарі. В цілому дизайн буде більш аеродинамічний і спортивний, але поки неясно, чи запропонує Volkswagen 7-місцевий Allspace в наступному поколінні моделі.

Очікується, що салон зазнає серйозних змін: приладова панель стане ще більш технологічною, включаючи повністю цифрову кабіну та вдосконалений проекційний дисплей, а також новітні системи безпеки та помічники водія.

Back to top button