Читацький зал

Як вибрати «правильну» зимову рідину для склоочисників

Рідина склоочисника – витратний матеріал, на який багато автолюбителів не звертають особливої ​​уваги. В результаті, різні перекупники намагаються продавати в магазинах неякісну зимову рідину, яка може серйозно пошкодити ваш автомобіль.

Особливо це стосується зимової склоочисної рідини, оскільки деякі інгредієнти протипоказані гумовим сумішам у системі. Зараз ми дамо вам кілька порад, як вибрати найкращу зимову рідину для склоочисників.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Перша рекомендація – ніколи не купувати рідину “з ринку” або іншими словами в неперевірених магазинах і невідомих брендів. Ці очищувачі не замерзають, але використовують багато ізопропілового спирту, який має вкрай неприємний запах, але що важливіше – може пошкодити систему.

Обов’язково читайте склад рідини, який повинен бути описаний на упаковці. Якщо така відсутня, скасуйте покупку, але якщо ви бачите, що зимова рідина виготовлена ​​на основі метилового спирту або етанолу, вона якісніша і її можна брати.

Хороша рідина має ще й приємний запах, а щодо квітів у рідин, то вони можуть бути різними, але це не біда – вибирайте на свій смак. Також слід знати, що кожна зимова рідина склоочисника виготовляється для певної температури.

Дуже часто виробники вказують на своєму товарі цифри 40 або 50 і покупець думає, що купує рідину, яка витримує сильні морози, але це не так. Температура має бути вказана явно.

Back to top button