НовиниСвіт

Xiaomi зареєструвала дочірню компанію по виробництву електромобілів

Один зі світових лідерів з виробництва смартфонів китайська компанія Xiaomi завершила реєстрацію власної дочірньої структури, яка займеться виробництвом електромобілів. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на офіційний акаунт компанії в соціальній мережі Weibo.

Статутний капітал нової компанії «Xiaomi EV» склав 10 млрд юанів (близько $1,5 млрд). Як її законний представник затверджений голова ради директорів Xiaomi Лей Цзюнь. У наступні десять років загальний обсяг вкладень у виробництво електромобілів Xiaomi досягне $10 млрд.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Між оголошенням про плани компанії з розробки та виробництва власних електромобілів і реєстрацією відповідної дочірньої структури пройшло п’ять місяців. У повідомленні вказується, що Xiaomi вже підібрала команду з 300 фахівців для нової компанії, але продовжує роботу з пошуку висококваліфікованих кадрів. В кінці липня цього року Xiaomi також оголосила про створення спеціальної структури, яка займеться розробкою власних технологій безпілотного водіння для автомобілів.

Source
eadaily.com
Back to top button