Світ

Xiaomi анонсувала початок серійного виробництва електромобілів

Китайська компанія Xiaomi розпочне серійне виробництво власних автомобілів у першій половині 2024 року. Про це повідомив голова ради директорів концерну Лей Цзюнь, за словами якого йдеться про машини з електромоторами.

Інвестиції в проект становитимуть 10 млрд доларів. Крім цього, Xiaomi вже найняла 300 співробітників для участі у розробці та випуску електрокарів. При цьому поки невідомо, чи буде компанія виробляти автомобілі самостійно або в партнерстві з існуючим автовиробником.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Раніше повідомлялося, що такою компанією може стати Great Wall Motors, на одному із заводів якого, можливо, і буде налагоджено випуск автомобілів Xiaomi. Проте офіційного підтвердження цієї інформації наразі немає.

Жодних подробиць та технічних характеристик майбутнього електрокара Xiaomi також не розкриває. Прем’єра “зеленого” автомобіля від китайської компанії може відбутися у 2023 році. За даними Latepost, проект під кодовою назвою Micar було розпочато ще у 2018 році та натхненний візитом глави Xiaomi Лей Цзюня до засновника Tesla Ілону Маску.

В останні місяці це вже не перша технологічна компанія, яка задумалася про виробництво власних електрокарів – раніше, наприклад, повідомлялося про Apple, Baidu, Huawei та Foxconn.

Back to top button