Новини

WOW-шанс виграти WOW-кросовер Opel Mokka: беріть участь у новій акції WOGОНЬ!

Бренд Opel спільно з АЗК WOG дають шанс кожному українському автолюбителю виграти новий стильний та яскравий WOW-кросовер Opel Mokka! З початку листопада на всеукраїнській мережі АКЗ WOG стартувала акція WOGОНЬ, для участі в якій достатньо заправити автомобіль від 30 літрів якісним пальним, зареєструвати чек, а потім покрутити віртуальний «барабан удачі». Серед безлічі заохочувальних призів – знижки на якісне пальне WOG, знижки на смачну найкавовішу каву, крутезні хот-доги або бонусні 20 літрів пального. А головний приз акції WOGОНЬ – бажаний WOW-кросовер Opel Mokka: тепер автомобіль вашої мрії знаходиться на відстані одного вдалого кліка! Заходьте на сайт акції і перевіряйте свою вдачу.

І ми впевнені, що новинка Opel Mokka буде бажаною для всіх українських автомобілістів з багатьох причин. По-перше, модель Opel Mokka демонструє яскравий WOW-дизайн: стильний вигляд із передньою частиною в стилі Opel Vizor, сучасний «цифровий» салон Opel Pure Panel з великими кольоровими РК-дисплеями, спеціальна версія GS Line із чорно-червоним декором. По-друге, кросовер Opel Mokka пропонує передове WOW-оснащення: «розумні» світлодіодні фари Matrix LED, контроль рядності руху, мультимедійна система NAVI PRO з 3D-навігацією та підключенням смартфонів, адаптивний круїз-контроль із функцією «Stop&Go». По-третє, автомобіль Opel Mokka дарує WOW-емоції від драйву: потужний та тяговитий бензиновий 130-сильний двигун забезпечує хороший розгін при низькій витраті пального, а передова 8-ступенева АКПП гарантує простоту управління.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі
WOW-шанс виграти WOW-кросовер Opel Mokka: беріть участь у новій акції WOGОНЬ!
Processed with VSCO with a6 preset

Ви вражені новим WOW-кросовером Opel Mokka? Тоді дізнайтесь більше про модель Opel Mokka, беріть участь в акції WOGОНЬ та отримуйте шанс виграти бажаний автомобіль. Термін дії акції – до 19 грудня 2021 року.

Але термін дії WOW-емоцій від кросовера Opel Mokka – багато років! Так само, як і термін його служби: адже німецький Бренд Opel наголошує не тільки на дизайні, технологічності, потужності своїх автомобілів, але також на їх надійності та витривалості.

Ці якості можна знайти у всіх моделях Opel – заходьте на офіційний сайт Бренду України і вибирайте свій «блискавичний» автомобіль!

Back to top button