Вже в цьому році крила Aston Martin з’являться на мотоциклі

Британський автовиробник Aston Martin оголосив про початок співпраці з компанією Brough Superior щодо створення першого в своїй історії мотоцикла, повідомила прес-служба компанії.

Перший мотоцикл з емблемою Aston Martin – продукт взаємодії Aston Martin Lagonda і Brough Superior з’явиться на публіці 5 листопада на міжнародній мотовиставці у Мілані.

Відзначається, що мотоцикл, про який йдеться буде випущений обмеженим тиражом.

Новий мотоцикл – це спільне бачення виконавчого віце-президента і головного креативного директора Aston Martin Марека Райхмана і генерального директора Brough Superior Тьєррі Анріетта, які є шанувальниками мотоциклів.

«Це захоплюючий і дуже бажаний проект для мене і моєї команди. Можливість співпрацювати з Brough Superior надала нам можливість поділитися своїми унікальними поглядами на те, як краса та інженерія можуть поєднуватися в створенні дуже емоційного дизайну», прокоментував появу новинки пан Райхман.

Фірма Brough Superior, що випускала мототехніку і автомобілі у Ноттінгемі була заснована в 1919 році і проіснувала до 1940 року. Ступінь індивідуальності збірки і оздоблення мотоциклів з Ноттінгему можна було порівняти з автомобілями Роллс-Ройс, і це були найдорожчі дорожні мотоцикли у світі.