НовиниСвіт

Виробництво в Великобританії відновлюється

У квітні виробництво автомобілів у Великобританії зросло в порівнянні з аналогічним місяцем 2020 року, але не досягло допандемічного рівня, повідомило Товариство виробників і продавців автомобілів (SMMT).

У квітні підприємства випустили 68 306 автомобілів в порівнянні з 197 в минулому році, коли обмеження, пов’язані з Covid, практично зупинили виробництво. При цьому квітневий результат виявився на 3,8% нижче, ніж в квітні 2019 року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

З початку року британські заводи зібрали 374 864 автомобіля, що на 17,3% більше, ніж за аналогічний період 2020 року, але на -15,0% нижче, ніж за той же чотиримісячний період в 2019 році.

У порівнянні із середнім показником за п’ять років виробництво знизилося на -42,9% за місяць і -31,1% за період з січня по квітень, що відбиває масштаб проблеми, що стоїть перед галуззю, яка прагне оговтатися від пандемії.

Дані за квітень також показують, що автомобільне виробництво в Великобританії все більше і більше орієнтується на електрифіковані автомобілі. У цьому місяці 22,8% всього виробництва автомобілів у Великобританії припало на акумуляторні електричні, підключаємі гібридні і гібридні автомобілі, в той час як з початку року виробництво моделей з альтернативним паливом зросло на 33,1% в порівнянні з тим же періодом 2019 року, що відображає прагнення британської промисловості задовольнити попит на автомобілі з наднизьким і нульовим рівнем викидів.

Source
SMMT
Back to top button