НовиниСвіт

Виробництво Ford в Індії закривається

9 вересня акції Ford втратили 2,1% після оголошення про припинення виробництва автомобілів в Індії.

У Ford відзначили, що бізнес не повністю виходить з Індії, де вироблялись Figo, Aspire, Freestyle, EcoSport і Endeavour, а зосередиться на проектуванні, технологіях і бізнес-операціях в країні. Як говориться в заяві компанії: «очікується, що реструктуризація створить стійко прибутковий бізнес в Індії».

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Новину в цілому можна назвати помірно негативною, так як реструктуризація вимагає витрат, що вплине на прибуток, який керівництво прагне збільшити.

У компанії уточнили, що за останні 10 років в Індії було втрачено $2 млрд.

«Компанія продовжує оцінювати бізнес в Індії, і в кінці цього року буде більше інформації з цього приводу», – сказав фінансовий директор Джон Лоулер під час телефонної конференції, присвяченій фінансовій звітності компанії за другий квартал в кінці липня.

Закриття виробництва в Індії призведе до витрат на реструктуризацію в розмірі близько $2 млрд, з них $600 млн будуть зареєстровані в 2021 р. Близько $300 млн з цієї суми будуть списанням безготівкових активів, а залишок грошових коштів буде виплачений протягом декількох років. Постраждають близько 4000 співробітників.

Source
bcs-express.ru
Back to top button